Literatuur

  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - Het Italiaanse meisje

    Rosanna is nog maar elf als ze de man die haar leven zal veranderen voor het eerst ontmoet. Ze ziet operastudent Roberto in het café van haar ouders in Napels en is op slag verliefd. Als ze gevraagd wordt een lied te zingen, is Roberto zo onder de indruk van… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Hendrik Groen boeken
    Hendrik Groen - Een kleine verrassing

    Hendrik en Evert zijn terug! Hendrik Groen is de winnaar van de NS Publieksprijs 2016 én 2018 De tv-serie Het geheime dagboek van Hendrik Groen, met Kees Hulst en André van Duin, trok wekelijks ruim twee miljoen kijkers Hendrik Groen en Evert Duiker, trouwe… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - De lavendeltuin

    Na de dood van haar moeder erft Emilie de la Martinières het familiekasteel aan de zonnige Côte d’Azur. Maar aan het huis kleven ook hoge schulden en onopgeloste geheimen... Welke rol hebben haar voorouders in de Tweede Wereldoorlog gespeeld? Emilie… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - Het meisje op de rots

    Met een gebroken hart verlaat Grania Ryan New York om terug te keren naar haar ouderlijk huis aan de Ierse kust. Daar ontmoet ze op een stormachtige avond Aurora, een jong meisje dat Grania’s leven voorgoed zal veranderen. Terwijl Grania en Aurora een steeds… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Toon Tellegen boeken
    Toon Tellegen - Het liefst van al

    Het liefst zou de kikker met iemand samen willen kwaken, of, nóg liever, met zijn tienen of zijn honderden in een reusachtig koor. De wesp wil veel liever dan te moeten steken gewoon gezellig met iemand theedrinken, zoals de olifant het liefst van al met de… (Harde kaft)

    Lees meer...
      9,99
  • Elizabeth Day boeken
    Elizabeth Day - Het feest

    Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis. Martin is al vijfentwintig jaar bevriend met… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    22,99
  • Saskia Noort boeken
    Saskia Noort - Stromboli

    Genomineerd voor de NS PublieksprijsHonderdduizenden lezers genieten wekelijks van de column van het schrijversechtpaar Sara Zomer en Karel van Bohemen, waarin ze ogenschijnlijk openhartig verslag doen van hun gezinsleven. Maar achter de façade van hun… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,50
  • Jelmer Mommers boeken
    Jelmer Mommers - Hoe gaan we dit uitleggen

    We stoten al meer dan honderd jaar zo veel broeikasgassen uit dat de aarde nu gevaarlijk opwarmt. Als we zo doorgaan, stevenen we af op een onleefbare planeet. Maar de grote omwenteling is begonnen. In dit boek beschrijft Jelmer Mommers een van de grootste… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,00
  • Roxane van Iperen boeken
    Roxane van Iperen - 't Hooge Nest

    Tijdens de Tweede Wereldoorlog bestieren twee joodse zussen - Janny en Lien Brilleslijper - een van de grootste onderduikadressen in Nederland: 't Hooge Nest, een villa in 't Gooi. Terwijl de laatste joden in Nederland worden opgejaagd gaat het leven van… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - Maan

    Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D’Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te doen wat ze het liefste doet: werken met dieren. Ze komt terecht op het landgoed van de intrigerende maar moeilijk te doorgronden Charlie Kinnaird. Op het… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Ilja Leonard Pfeijffer boeken
    Ilja Leonard Pfeijffer - Grand Hotel Europa

    De schrijver neemt zijn intrek in het illustere maar in verval geraakte Grand Hotel Europa om te overdenken waar het is misgegaan met Clio, op wie hij in Genua verliefd is geworden en met wie hij in Venetië is gaan wonen. Hij reconstrueert het meeslepende… (Harde kaft)

    Lees meer...
    26,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - De olijfboom

    Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het vakantiehuis waar ze destijds verbleef en ze besluit de zomer in Cyprus door te brengen met haar gezin. Maar zodra ze in… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Karin Bloemen boeken
    Karin Bloemen - Mijn ware verhaal

    In haar autobiografie Mijn ware verhaal vertelt cabaretière Karin Bloemen voor het eerst het aangrijpende verhaal van haar jeugd, die getekend is door misbruik, mishandeling en angst. Haarscherp brengt ze in beeld wat het met een jong meisje doet als de… (Harde kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - De zeven zussen

    Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het Meer van Genève. De zussen werden als baby door Pa Salt geadopteerd en krijgen na zijn dood allemaal een brief met een mysterieuze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    12,99
  • Stephen Hawking boeken
    Stephen Hawking - De antwoorden op de grote vragen

    Het laatste boek van professor Stephen Hawking 'Heerlijk boek.' DWDD 'Een prachtig eerbetoon aan een fantastische wetenschapper en een laatste kijk in zijn unieke geest.' New Scientist 'Een uitzonderlijk genie.' The Guardian Hoe is alles begonnen? Is er… (Harde kaft)

    Lees meer...
    19,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - Storm

    Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader. Zo snel ze kan vliegt ze naar huis om samen met haar zussen hun vaders testament te openen. Voor ieder van hen is er een brief met een mysterieuze… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - Schaduw

    Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als haar zussen, de opdracht gekregen op zoek te gaan naar haar afkomst. Er is alleen één ding dat haar tegenhoudt: haar zusje CeCe, waar ze alles mee deelt.… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - Parel

    CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een keerpunt in haar leven. Nu haar zusje Star, met wie ze altijd heel close was, een nieuw leven opbouwt met haar geliefde, voelt ze zich helemaal alleen. Wanhopig… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Lucinda Riley boeken
    Lucinda Riley - De nachtroos

    Jaipur, India, 1911. Vlak voor het uitbreken van de Eerste Wereldoorlog reist de elfjarige Anahita met de familie van een rijke vriendin mee naar Engeland. Daar ontmoet ze de jonge Donald Astbury, erfgenaam van het prachtige, afgelegen landgoed Astbury, en… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    15,00
  • Christy Lefteri boeken
    Christy Lefteri - De bijenhouder van Aleppo

    ‘De bijenhouder van Aleppo’ van Christy Lefteri is het hartverwarmende liefdesverhaal van bootvluchtelingen Nuri en Afra. Als ze alles hebben verloren wat hun lief is, vlucht bijenhouder Nuri samen met zijn vrouw Afra weg uit Aleppo. Op hun reis door een… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    20,99
  • Peter Buwalda boeken
    Peter Buwalda - Otmars zonen

    Otmars zonen vertelt het verhaal van de jonge Shell-employé Ludwig Smit, die na een bezoek aan de illustere Johan Tromp op het Siberische eiland Sakhalin strandt in een sneeuwstorm. Juist nu, wanneer onderzoeksjournaliste Isabelle Orthel hem het deksel komt… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    27,50
  • Rob van Essen boeken
    Rob van Essen - De goede zoon

    In ‘De goede zoon’ trekt Rob van Essen de lezer een omgeving in die dystopische trekken vertoont en tegelijk angstaanjagend herkenbaar is. In een wereld waar invoering van het basisinkomen heeft gezorgd voor lethargie en stijgend museumbezoek reizen twee… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    21,99
  • Ellen de Visser boeken
    Ellen de Visser - Die ene patiënt

    In Die ene patiënt van Ellen de Visser vertellen zorgverleners over de patiënt die hun leven voor altijd veranderde. De indringende Volkskrant-serie Die ene patiënt is een van de hoogst gewaardeerde en best gelezen rubrieken van de krant. In elke… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    16,99
  • Yuval Noah Harari boeken
    Yuval Noah Harari - Sapiens

    Honderdduizend jaar geleden waren er wel zes verschillende menssoorten. Nu is er maar één soort over, en dat zijn wij. Homo sapiens. Hoe komt het dat alleen wij zijn overgebleven? Hoe kwamen onze voorvaderen op het idee om steden en zelfs koninkrijken te… (Zachte kaft)

    Lees meer...
    17,50
  • Martine Bijl boeken
    Martine Bijl - Rinkeldekink

    ‘Rinkeldekink’ van Martine Bijl gaat over de hersenbloeding die zij kreeg in september 2015. Na haar langdurige herstel in een revalidatieoord, waar zij vrijwel alles opnieuw moest leren, bracht ze nog enkele maanden door in een ziekenhuis, waar ze… (Harde kaft)

    Lees meer...
    14,99